Výsledky

MISTROVSTVÍ JIHOMORAVSKÉHO KRAJE MLADŠÍHO A STARŠÍHO ŽACTVA V ATLETICE

konané 14.5.2011 ve Vyškově

Video z akce

Mladší žákyně 800m: ... 1. Anna Výletová

.................................3. Tereza Rybaříková

Skok vysoký: .. . 6. Monika Bělochová

Starší žákyně 60m: ... 5. Pavlína Vyskočilová

.................................8. Markéta Sedláčková

800m: ................ 1. Natálie Kolajová

100m př: ................2. Markéta Sedláčková

Štafeta 4x60m: 3. Kolajová, Sedláčková,Rybaříková,Vyskočilová

Starší žáci- vrh koulí: .. 9. Radim Cahlík

Mladší žákyně - sprinterský trojboj 10. Dominika Budíková

Starší žákyně - sprinterský trojboj 9. Markéta Sedláčková

Ženy 800m 3. Tereza Rybaříková

Přípravka chlapci - míček: .. 4. Tomáš Vrbovský

skok daleký .................. 3. Tomáš Vrbovský

Mladší žákyně - skok daleký . 10. Dominika Budíková

Starší žákyně - koule 3 kg 1. Pavlína Vyskočilová

skok daleký ................... 3. Pavlína Vyskočilová

Starší žáci - koule 4 kg .... 2. Radim Cahlík

skok daleký ................ 4. Radim Cahlík

xlsKompletní výsledky Okresního přeboru - závod v Hodoníně

Dorostenci - koule 5 kg: 7. Adam Drmola

disk 1,5 kg ............... 1. Adam Drmola

Dorostenky 100m Finále: 7. Veronika Plánková

200m ............. 6. Veronika Plánková

.................................9. Natálie Kolajová

400m ................ 1. Natálie Kolajová

Mladší hoši 200m: ......5. Tomáš Cibulka

......................................8. Jiří Krist

Přípravka dívky 300m: ......10. Monika Leciánová

Přípravka hoši 300m: ......5. Lukáš Hanák

.....................................8.Jan Hanák

Mladší žákyně 500m: ...... 1. Anna Výletová

.....................................3. Tereza Rybaříková

.....................................7. Klára Balážová

Starší žákyně 600m: ... ...1. Natálie Kolajová

......................................8. Pavlína Vyskočilová

.....................................9. Markéta Sedláčková

Přípravka dívky 500m: 3. Monika Leciánová

Přípravka hoši 500m: 6. Lukáš Hanák

.............................9. Jan Hanák

Mladší žákyně 500m: 1. Anna Výletová

.............................3. Tereza Rybaříková

.............................5. Dominika Budíková

.............................7. Klára Balážová

Starší žákyně 1000m: 1. Natálie Kolajová

.............................3. Markéta Sedláčková

Mladší hoši 200m: 2. Hynek Hajný

.............................3. Tomáš Cibulka

Mladší hoši 200m: 2. Tomáš Cibulka

Přípravka dívky 500m: 6. Monika Leciánová

Přípravka hoši 500m: 6. Lukáš Hanák

.............................10. Jan Hanák

Mladší žákyně 500m: 3. Anna Výletová

.................. ............5. Tereza Rybaříková

Starší žákyně 1000m: 1. Natálie Kolajová

...................... .........7. Gabriela Koblihová

Mladší žákyně 1500m: 5. Tereza Rybaříková

.................................6. Anna Výletová

Starší žákyně 2000m: 1. Natálie Kolajová - Mistr Moravy a Slezska

Starší žákyně 2000m 2. Natálie Kolajová - stříbrná medaile

Blahopřeji ke zisku titulu vícemistryně ČR.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.