Čestná listina oddílu atletiky Kyjov

Marie POLÁCHOVÁ

třetí na M. ČSSR juniorek v pětiboji v roce 1962

/MUDr.R. Strýček/

Jan POSPÍŠIL

odchovanec kyjovské atletiky, státní trenér  běhu na 110 m př. – Mistři Evropy –

Jiří Hudec, Aleš Höfer a manažer olympijského vítěze Jana Železného

/MUDr. R. Strýček/

Michal STRÝČEK

druhý a 2x třetí na M. ČSSR dorostu v letech 1963,1964 a 1965 ve vrhu koulí

/MUDr. R. Strýček/

Družstvo žen

Přeborník jihomoravského kraje v letech 1964 a 1965

/MUDr. R. Strýček/

Pavel ADLER

čs. dorostenecký rekordman na 1000m časem 2:27,8 min v roce 1965

/ MUDr. R. Strýček /

Ladislav PALEČEK

trojnásobný dorostenecký přeborník ČSSR v hodu diskem a ve vrhu koulí 1965 a 1966

a čs. dorostenecký rekordman v hodu diskem výkonem 49,96 m.

/MUDr.R. Strýček/

Věra DUBNÁ

přebornice ČSSR v přespolním běhu st. dorostenek v roce 1966 a spoludržitelka

čs. rekordu st. dorostenek ve štafetě na 3 x 600m.

/A. Vrbovský/

Svatoslava FRIDRICHOVÁ

druhá na Mistrovství ČSSR ml. dorostenek v přespolním běhu v roce 1966

/A.Vrbovský/

Jan SVOBODA

Mistr Moravy st. dorostu v běhu na 400m časem 52,3 vt. v roce 1970

/A. Vrbovský/

Lenka CEJPOVÁ

druhá na Mistrovství ČSR a ČSSR ml. dorostu na 400m časem 58,8 vt v roce 1973

/ A. Vrbovský /

Pavel a Petr KLIMEŠOVI

reprezentanti ČSSR v bězích na 3000 až 10000m

/Petr Klimeš byl v roce 1975 třetí na M. ČSSR st.dorostu v běhu na 5000m časem15:47,6 min / /A.Vrbovský/

Antonín SLEZÁK

třetí na M. ČSSR a ČSR ml. dorostu v běhu na 3000 m v roce 1976

/A. Vrbovský/

Jiří POHANKA

třetí na M. ČSR st. dorostenců v běhu na 1500m časem 4:06,0 min v roce 1978

/A. Vrbovský/

Jiří VRBOVSKÝ ml.

Přeborník ČSR žáků v běhu na 1000 m časem 2:43,2 min a 3. na Přeboru ČSR

v běhu přespolním v roce 1981

/A. Vrbovský/

Soňa KLIMKOVÁ

Přebornice ČSR v hale v běhu na 1500m časem 5:06,6 min a druhá na Mistrovství ČSR na dráze časem 4:54,3 min v kategorii mladších dorostenek v roce 1983

/A. Vrbovský/

Štafeta na 4 x 800 m starších žaček

ve složení Monika Knotková – Jana Cahlíková – Šárka Filipenská – Petra Kubešová

držitelky čs. rekordu oddílových družstev časem 10:26,0 min, který vytvořily

5.10.1989 v Hodoníně.

/A. Vrbovský/

Petra KUBEŠOVÁ

třetí na M. ČSFR a ČR v běhu na 1500m ml. dorostenek časem 4:53,5 min v roce 1990. V roce 1991 druhá na M. ČR starších žaček a 3. na společném Mistrovství žactva a do-

rostu časem 4:54,44 min. Spoludržitelka oddílového čs. rekordu starších žaček na

4 x 800m z roku 1989,1990. /A.Vrbovský/

Štafeta na 4 x 800m starších žaček

ve složení M. Knotková - J. Cahlíková - Š. Filipenská - P. Kubešová

držitelky čs. rekordu oddílových družstev časem 10:05,8 min, který vytvořily

14.10.1990 v Kyjově. /A. Vrbovský/

Iveta PAILOVÁ

druhá na MČR v přespolním běhu v kategorii st. žaček v roce 1990

/A. Vrbovský/

Štafeta na 4 x 300 m starších žaček

ve složení Monika Knotková – Jana Cahlíková – Šárka Filipenská – Zita Svršková

držitelky čs. rekordu oddílových družstev časem 3:03,7 min, který vytvořily 19.9.1991

v Hodoníně. /A. Vrbovský/

Ivana DOUBRAVOVÁ

Mistryně Moravy v běhu na 3000 m v kategorii žen časem 10:40,4 min v roce 1994

Na Mistrovství Evropy veteránů, které se konalo v Postupimi získala bronzovou medaili v běhu na 1500m časem 4:49,12min dne 19.8.2002 a na 5000m byla pátá časem18:18,14min dne21.8.2002.

Mistryně Moravy v běhu na 1500m časem 4:44,53min a v běhu přespolním v roce

2003. /A.Vrbovský/

Štafeta na 4+3+2+1 starších žaček

ve složení J. Kumrová – D. Kučerová - P. Svobodová - Ji. Hylšová

držitelky rekordu Moravy oddílových družstev časem 2:34,5 min,

který vytvořily 30.4.2000 v Uh. Hradišti. /A. Vrbovský/

Štafeta na 4 x 600m starších žaček

ve složení Ji. Hylšová – D. Kučerová – E. Valentová – P. Svobodová

držitelky čs. rekordu oddílových družstev časem 7:46,6 min,

který vytvořily 30.9.2001 v Kyjově. /A. Vrbovský/

Štafeta na 4 x 600m žen

ve složení V. Bochýnková - E. Lužová - D. Vašulková - J. Kumrová

držitelky rekordu Moravy oddílových družstev časem 7:03,9 min,

který vytvořily 30.9.2001 v Kyjově. /A. Vrbovský/

Hana Hálová,

Titul Mistryně Moravy získala v běhu přespolním v kategorii ml. žaček v roce 2004

v Moravském Krumlově.

Další titul Mistryně Moravy v běhu přespolním získala v kategorii starších

žaček v roce 2005 v Kopřivnici. V roce 2005 byla 4. ve finále LODM na 1500m, časem 4:53,94 min., které se konalo v Brně a reprezentovala ČR v MU se Slovenskem v běhu na 1500m, které se konalo v Hodoníně, kde skončila na 3. místě.

V roce 2006 na MČR v hale st.žactva, které se konalo v Praze na Strahově získala

bronzovou medaili v běhu na 1500m.

//A.Vrbovský

Štafeta na 4 x 100m dorostenců

získala titul Mistrů Moravy ve složení M. Ilgner – T. Miler – E. Moudrý – T. Bednář

časem 47,6 vt. ve Vítkovicích v roce 2005.

/A. Vrbovský/

Lenka Pazourková

Titul Mistryně Moravy získala v běhu přespolním v kategorii ml.žaček v roce 2006

V Radslavicích.

/A.Vrbovský/

Štafeta na 3 x 300m starších žákyň

získala stříbrnou medaili na MČR v Břeclavě 16. září 2007 ve složení :

Sandra Pernicová, Markéta Rajsiglová, Lenka Pazourková časem 2:11,34 min.

/A.Vrbovský/

František Drmola

získal titul Mistr Moravy a Slezska v kategorii juniorů ve vrhu koulí 6 kg, výkonem 12,16 m , 30.5.2009 v Uherském Hradišti.

/F.Drmola st., J.Pazourek/

Natálie Kolajová,

byla 3. na Mistrovství České republiky v běhu přespolním v Temelíně 20.3.2010.

Mistryně Moravy v běhu přespolním v kategorii mladších žaček –Baldovec 27.3.2010.

Mistryně Moravy v běhu na 800m v kategorii ml. a st. žákyň – čas 2:24,13 -Olomouc 20.6.2010.

Na MČR st. žactva v Praze byla 4. v běhu na 800m časem 2:23,14min dne 12.9.2010. Na Mezinárodním utkání Česká republika – Slovensko byla v běhu na 800m 5. v novém okresním rekordu 2:21,71min, v Hodoníně 18.9.2010.

Nový okresní rekord na 800m vytvořila dne 2.10.2010 v Kladně 2:21,63min.

V roce 2011 dne 5.2. se stala halovou Mistryní MaS st. žákyň v běhu na 800m časem 2:22,37min.

V  Jablonci nad Nisou dne 13.3. se stala halovou Mistryní ČR v běhu

na 800m časem 2:18,44min.

Na MČR v přespolním běhu, které se konalo v Baldovci

dne 19.3. skončila na 2.místě a získala stříbrnou medaili.

Dne 2.dubna se stala Mistryní MaS v běhu přespolním, které se konalo v Olešné.

Na krajských přeborech 14.5.ve Vyškově se stala krajskou přebornicí v běhu na 800m časem 2:19,04min.

Na MMaS, které se konalo v Olomouci dne 12.6. zvítězila časem 2:18,01min.

Na Letní olympiádě dětí a mládeže, která se konala v Olomouci od 22.-25.6. skončila

v běhu na 800m druhá časem 2:19,43min.

Na MČR, které se konalo 3.-4.9.

v Novém Městě nad Metují skončila v běhu na 800m druhá časem 2:19,87min.

Na Evropských dětských hrách, které se konaly 13.-14.9. v Brně zvítězila v běhu

na 1500m časem 4:53,33min.

Při MU Chorvatsko-Slovinsko-ČR-Maďarsko-Slovensko

žactva, které se konalo v Nitře 1.10., reprezentovala ČR v běhu na 600m, kde skončila

šestá časem 1:37,88min.

Mistryně Moravy a Slezska v hale v běhu na 800m časem 2:16,39min-Bratislava 4.2.2012.

Mistryně ČR staršího žactva v hale v běhu na 800m časem 2:14,18min-Jablonec 4.3.2012.

Mistryně Moravy a Slezska v přespolním běhu na 1400m staršího žactva – Přerov 17.3.2012.

Mistryně ČR v přespolním běhu staršího žactva na 1850m –Střelecké Hoštice 24.3.2012.

Na Zlaté tretře v Ostravě 25.5.2012 –vytvořila okresní rekord staršího žactva v běhu na 800m časem 2:13,84min.

Mistryně ČR staršího žactva v běhu na 800m časem 2:16,41 min- Olomouc 1.7.2012.

Nový okresní rekord na 1000m časem 2:56,95min vytvořila v Itálii – Majano 8.9.2012

Na EKAG Brno 11.9.2012 zvítězila v běhu na 1500m časem 4:48,29min.

Na Mezinárodních závodech v Chorvatsku zvítězila v Chorvatsko-Slovinsko-Slovensko-Maďarsko-Česká republika v běhu na 600m časem 1:39,15min. Rijeka 29.9.2012

1.1.2013 – přestoupila do AK Hodonín

/J.Pazourek/

 

Anna Výletová,

na halových závodech Olympijských nadějí v hale Elán v Bratislavě dne 3.12.2011 vytvořila český rekord mladšího žactva v běhu na 1000m časem 3:12,58min.

Mistryně Moravy v přespolním běhu na 1100m, titul získala v Přerově 17.3.2012.

Na závodech EKAG Brno zvítězila v běhu na 800m časem 2:23,30min v Brně 12.9.2012.

Mistryně Moravy mladšího žactva v běhu na 800m časem 2:22,05min ve Znojmě 23.9.2012.

3.3.2013 – stříbrnou medaili získala v běhu na 800m časem 2:22,17min v kategorii starších žákyň na Mistrovství ČR v hale v Jablonci nad Nisou

27.6.2013 –2. místo získala v novém osobním rekordu časem 2:17,11min.

na Letní olympiádě dětí a mládeže v Uh.Hradišti

11.9.2013 – Bronzovou medaili získala v běhu na 1500m časem 4:58,47min

na Evropských dětských atletických hrách v Brně.

1.2.2014 – se stala Mistryní Moravy a Slezska v hale, které se konalo v Bratislavě, v běhu na 800m v kategorii starších žákyň časem 2:18,90min.

2.3.2014 – na Mistrovství ČR v hale získala stříbrnou medaili v běhu na 800m časem 2:27,02min v kategorii starších žákyˇ, které se konalo v Jablonci nad Nisou.

22.6.2014 – v Opavě se stala Mistryní Moravy a Slezska na dráze v kategorii starších žákyň v běhu na 800m časem 2:21,57min.

/J.Pazourek/

Jaroslav Půček,

Mistr Moravy a Slezska v běhu na 1500m v kategorii staršího žactva časem 4:35,67min. Třinec 20.5.2012

Na Mistrovství ČR staršího žactva získal stříbrnou medaili v běhu na 1500m časem 4:25,63min – Olomouc 30.6.2012

/J.Pazourek/

Marie Bušinová –

9.6.2013 – Titul Mistryně Moravy získala v  běhu na 300m časem 41,86vt v kategorii starších žákyň.

22.9.2013 – stříbrnou medaili získala v běhu na 800m v novém osobním rekordu časem

2:19,29min. na Mistrovství ČR na dráze v Praze.

28.9.2013 – 4.místo s časem 1:38,19min.získala v běhu na 600m při reprezentaci České

republiky na mezistátním 5-ti utkání v Budapešti.

 

/A.Vrbovský/

Tereza Rybaříková -

22.9.2013 – bronzovou medaili získala v běhu na 300m časem 41,96vt v kategorii starších žákyň na Mistrovství ČR na dráze v Praze.

/J.Pazourek/

Libor Pernica –

10.9.2013 –bronzovou medaili získal v běhu na 60m časem7,84vt na Evropských dětských

atletických hrách v kategorii 13-ti letých v Brně . 

9.9.2014 – zvítězil na EAKG v Brně v běhu na 60m časem 7,34vt

.

A. Vrbovský

Štafeta 4 x 300m –

9.6.2013 –Titul Mistryně Moravy a Slezska získaly na Mistrovství Moravy a Slezska v Ostravě

ve složení Výletová, Průdková, Sekerková, Bušinová v kategorii starších žákyň časem 2:57,32

min.

22.9.2013 – Zlatou medaili a titul Mistr ČR získaly na Mistrovství staršího žactva v Praze ve

složení : Výletová, Rybaříková, Sekerková, Bušinová. Čas 2:51,95min a Rekord ČR.

J.Pazourek , A.Vrbovský

 

Jiřina Maradová

Zvítězila na Evropských dětských atletických hrách/EKAG/ v Brně 9.9.2015 ve skoku vysokém

výkonem 166cm.

Na Mistrovství České republiky, které se konalo v Praze 19.9.2015 získala stříbrnou medaili

za výkon 166cm ve skoku vysokém v kategorii starších žákyň.

26.9.2015 reprezentovala ČR ve skoku vysokém při mezistátním 5-ti utkání, které se konalo

v Břeclavi.

/A.Vrbovský,P.Damborský,V.Marada/

Na MČR juniorů a dorostu,které se konalo v Jablonci nad Nisou 24.-25.6.2017,  získala za 3.místo

a bronzovou medaili za skok vysoký v kategorii dorostenek výkonem 170cm.

 

Na MČR do 22let,které se konalo v Praze na Slavii 2.-3.9.2017 získala za 2.místo stříbrnou medaili  ve skoku vysokém výkonem 168cm.

 /A.Vrbovský,P.Damborský,V.Marada/